PF 2019

Moji milí,

rok 2018 je za námi a byl jeden z nejintenzívnějších, jaké jsem dosud zažila. Jak jsem slíbila, že na konci roku budeme jiní, než jsme do něj vstupovali, tak se také minimálně pro mě stalo. Za což jsem roku 2018 velmi vděčná, i když procházka růžovou zahradou myslím vypadá trochu jinak J.

Přesto však došlo k zásadní proměně v mnoha oblastech našeho života a za to je velmi důležité poděkovat. Neboť obzvláště v takovýchto procesních a tedy pro duši zákonitě nejistých časech je podstatné podržet si důvěru, že i když to právě nevidíme, tak se vše děje z nějakého dobrého důvodu. A můžete mi věřit, že tato důvěra se nám bude i v roce 2019 hodit J.

Rok 2019 jde totiž do větší hloubky a bude nám pomáhat uvidět skryté a prověřováním pravdivosti, opravdovosti a věrnosti sobě sama, uvědomit si sebe ve vztahu s druhými novým, pro nás netradičním až překvapujícím způsobem. Rok 2019 má obzvláště v citové oblasti silné transformující kvality, a tak také dostáváme prostor, se ještě více propojit s naší duší a naším duchem, a tak se ještě více probudit v opravdovosti toho kým ve skutečnosti jsme.

Je zde velký doslova univerzální prostor pro hravost, tvořivost, kreativitu, originalitu, nové možnosti, dynamické změny, cestování, či stěhování, ale i osamostatňování se a hledání skutečných životních hodnot.

Naše myšlenky, představy a touhy se budou mít schopnost zhmotňovat tak silným způsobem, až bude velmi snadné uvidět, že náš život je naším vlastním výtvorem a úzce souvisí s přístupy a postoji, které k němu máme.

Pomyslím a děje se do plusu i do mínusu, to je přirozená kvalita síly energie roku 2019. Dobrá zpráva je, plusová energie má mnohem silnější náboj než mínusová, a tak se není čeho bát J. Avšak o to více si dovolit pustit se do realizace myšlenek a nápadů, které již dlouho máme a nyní je můžeme uskutečňovat. Také je to výborný čas pro dolaďování, dotahování, dokončování historicky započatých projektů.

Také je možné udělat si pořádek v sobě i kolem sebe, pustit se zbytečného lpění, vnitřně se uvolnit a dovolit si více si hrát. Rok 2019 je vhodný k třídění věcí, zbavování se nepotřebného a přežitého. Prostě jak jsem řekla univerzálnost, dynamika a tvořivost letošního roku nás nenechá jen tak sedět za pecí a lelkovat, ale vtáhne nás do víru událostí a v té míře, na kterou je každý z nás připraven, nás probudí, občerství a otevře nám netušené hloubky a zcela nové možnosti.

Tak držme si klobouky, bude to jízda J…

Šťastný a radostný rok 2019 ze srdce přeje

Eva Baková

PF 2019

Napište nám

Zpracovávám...